Vabilo na brezplačni delavnici o uvajanju protokola IPv6

V decembru 2015 Zavod za IPv6 – go6 v sodelovanju z Arnesom in Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport RS pričenja z izvedbo projekta »IPv6 ozaveščanje – uvajanje internetnega protokola IPv6«, v okviru katerega vabimo vse zainteresirane na brezplačni delavnici.

Prva delavnica bo v torek, 15. decembra 2015, s pričetkom ob 9.00 uri, v Šolskem centru Nova Gorica. (prijava na delavnico)

Druga pa v četrtek, 17. decembra 2015, s pričetkom od 9.00 uri, v veliki dvorani Instituta informacijskih znanosti Maribor. (prijava na delavnico)

Na  brezplačnih delavnicah bodo predstavljeni vzroki in motivi za uvedbo IPv6 v omrežja in storitve, možne posledice v prihodnosti, če se tega ne stori, podani pa bodo tudi napotki kako se uvedbe lotiti v praksi. (program delavnic)
Continue reading